Besidomintiems Pjotr Elkunoviz (Pjotras Elkunovičius) dvasiniu gydymu Lietuvoje kreiptis:

 

Vaiva Vekerotienė 

mob. tel.: +370 615 34429

el. paštas: v.vaiva.reiki@gmail.com

 

DVASINIS ATITIESINIMAS PASAULYJE – VISAAPIMANTIS DVASINIS GYDYMAS

Jau dvidešimt du metus iniciatorius Pjotr Elkunoviz (Pjotras Elkunovičius) dvasiškai atitiesindamas žmones ir gyvūnus atstato dieviškąją tvarką.

 

Savo gydančiais sugebėjimais jis pildo dieviškąjį planą.

                                  

Daugelis žmonių kenčia dėl evoliucijos sąlygoto jų kreivo kūno, kreivo kaklo, skirtingo aukščio pečių, netolygiai esančių menčių, pakrypusio ir pasisukusio stuburo, iš vietos išėjusių dubens kaulų ir skirtingo ilgio kojų. Kai kurie kenčia nugaros skausmus, kiti – klubų, kelių arba pečių bei nugaros raumenų skausmus, širdies ritmo sutrikimus, turi virškinimo trakto problemų, inkstų susirgimų ir t.t.  Tačiau ir žmonės kenčiantys nuo depresijos, galvos  skausmo bei kraujotakos sutrikimų gali tikėtis pagerėjimo. Net ir tradicinės medicinos išgydytiems žmonėms su įvairiausiais fiziniais ar dvasiniais simptomais buvo padėta išlaisvinant ir ištiesinant jų stuburą. Visi šie susirgimai yra sąlygoti stuburo pakrypimo, o su stuburu yra susieti visi organai, valdymo centrai ir meridianai.Stuburas yra žmogaus gyvenimo ašis ir jame yra saugomos informacijos, kurios yra išspinduliuojamos į visą kūną.

Net jei tai ir skamba neįtikėtinai, yra būdas, atstatyti klubus į vietą bei ištiesinti skirtingų ilgių kojas neliečiant kūno. Šio pakrypimo korekcija ir yra teisingas ir vienintelis kelias, gydyti visą kūną.

 

Patirkite patys dieviškosios tvarkos atstatymą per dvasinį ištiesinimą !

 

Pjotras yra vienintelis šios nepakartojamos, niekada anksčiau nebuvusios energijos iniciatorius. Ši energija yra valdoma jo dvasios jėga, nes Pjotras ir yra pats toji jėga. Jo gydančio darbo, vedamo švento dievo įstatymo, dėka vyksta pakitimai visame pasaulyje.

 

Viskas vyksta savo laiku, nes laikas yra dievo rankose. Taip buvo visada, taip ir bus visada. Kai jūs gausite šią informaciją, tai bus ir jūsų laikas išsitiesinti, nes atsitiktinumų nebūna.

 

Tik per dvasinį atitiesinimą yra įmanoma išsilaisvinti nuo praeities ir atsirasti DABAR dabartyje , begalybėje, laisvėje, kurios siekia mūsų siela. Kodėl taip yra? Todėl, kad dvasinis ištiesinimas gali išsiplėsti į visas dvasines dimensijas ir visus laikus, ir į viską, kas tose dimensijose ir visuose laikuose yra – mintys, objektai, atsiminimai, vizijos, - į visas programas, kurios yra sąmonės ląstelėse, atomuose, bei jas fokusuoti į centrą ir su juo darniai suderinti. Tai yra dvasinio ištiesinimo momentas.

 

Dvasinis ištiesinimas yra atgimimas – pakilimas į NAUJĄ gyvenimo ir sąmonės DIMENSIJĄ. Tai yra kvantinis šuolis dvasiniame gydyme.

 

 

MATOMAS PASIKEITIMAS DVASIOS PAGALBA

Dvasinis atitiesinimas pagal pradininką, dvasinį gydytoją ir mokytoją  Pjotrą Elkunovičių  yra unikalus. Žmonės patyrė po jų dvasios atitiesinimo žymius, matomus bei jaučiamus pakitimus kūne. Skirtingo aukščio mentės, pakrypęs stuburas ir ilgametė neteisinga klubų padėtis pakeičiami vieninteliu sekundės trukmės, trumpu ir neskausmingu būdu ir dažniausiai galutinai. Fizinio, psichinio bei kitos emocinės natūros nusiskundimai gali būti tuo būdu  subalansuojami.

 

Pjotras Elkunovičius  pradeda kiekvieną gydymą dieviškosios tvarkos atstatymu žmoguje. Su savo dar niekada žmonijos istorijoje negirdėta “atitiesinimo energija” jis jau galėjo padaryti virš 300.000 žmonių gydančius pakitimus, patvirtintus specialistų. Jo novatoriško gydymo metu įvyksta dubens kaulų bei skirtingo ilgio kojų korekcija, pečių ir menčių ištiesinimas, po ko gali atsitiesti  ir visas stuburas. 

 

Nuėmus energetines prigimtines blokadas, kurios išsaugomos embriono ląstelėse , kūnas gali natūraliu būdu ir be prisilietimo atsitiesti ir atstatyti tvarką visame organizme.  Šis gilus atsitiesimo pojūtis veda prie didelio sąmonės praplėtimo, kuriame ir atsiranda savigydos jėga. Tai patirti yra svarbiausia žmogaus galimybė, vėl atrasti dievą, kuris yra visada ir visame kame.

 

Dvasiniu atitiesinimu yra aktyvuojamos savigydos jėgos, ir Jūsų kūnas gali daryti savo paties išgydymo  darbą.

 

GYDYMAS

Dugens kaulų korekcija vyksta maloniai. Gydomasis dažnai pajaučia malonų atsipalaidavimą ir pasikeitimą kūne. Gydymo metu vyksta didžiulis energijos pakėlimas, kuris  įgalina tolesnį fizinį ir dvasinį vystymąsį. Šio vystymosi sąlygotas laisvos energijos srautas stimuliuoja gydomojo gyvybinę energiją ir ji gali laisvai toliau skleistis. Blokados ir iki šiol buvę šablonai gali išnykti, nes ši gyvybinė energija yra savireguliuojanti.

 

Niekur kitur taip nepasirodo gamtos regeneracinė jėga, kaip šiam gydyme, kuris veikia bet kurio amžiaus žmogų.

 

Mieli Tėvai, jei  šis gydymas įvyksta ankstyvame vaiko amžiuje, tai Jūs sudarote jam sveiko gyvenimo sąlygas.

 

 

PAGALBA AUKŠČIAUSIU VISAAPIMANČIO GYDYMO LYGMENIU  

  • Gydymo dienos: Visaapimantis gydymas dvasia – dvasinis ištiesinimas
  • Gyvūnų dvasinis gydymas: Dvasinis ištiesinimas –blokadų nuėmimas visuose lygmenyse.
  • Sėkmingas nuotolinis gydymas: esant bet kokio pobudžio nusiskundimams, matomiems bei   įrodomiems, patvirintiems daugelyje televizijos laidų.
  • Mirusių gydymas: Dvasinis ištiesinimas ir sielos išlaisvinimas (turėti su savimi nuotrauką)
  • Dvasinių gydytojų seminarai: Dvasinių gydytojų mokymai, įsk. Reiki tris pakopas, gydymas kristalais.
  • Dvasinių gydytojų ištiesintojų/stebukladarių mokymai: Pradininkas Pjotras Elkunovičius, nes tik jis gali šią galią ,kadangi pats yra ta galia, perduoti kitiems su pripažinta dvasinio ištiesinimo licenzija.

 

Be dieviškosios tvarkos atstatymo dvasiniu ištiesinimu bet koks gydymas turi praeinantį poveikį. Pjotras linki visiems žmonėms, suprasti būtinybę, šios šviesos ir meilės energijos pagalba išsilaisvinti,

kad galėtų gyventi tą potencialą, kuris jiems duotas. Šios energijos suvokimas ir jos naudojimas yra išskirtinė žmogaus teisė.

 

Žmogau!

 

Atsitiesk savo dievybėje. Tu esi dievo šviesa!

 

Pjotras und Šarlena, jo gyvenimo partnerė, savo sugebėjimais gydyti, nuims nuo tavęs tavo praeities naštą ir pastatys tave į dieviškosios tiesos šviesą.

 

Leiskite jums padėti, patirkite dieviškojo ištiesinimo stebuklą.

 

Džiaugsimės, jus matydami,

 

Charlene ir Pjotr Elkunoviz

(Šarlena ir Pjotras Elkunovičius) 

Pjotr ir Charlene Elkunoviz

Knyga: Dieviškasis ištiesinimas.

Pjotro Elkunovičiaus sūnus Aleksandras Toskaras parašė pirmąją knygą apie Dieviškąjį ištiesinimąŠioje knygoje gydūnas Aleksandras Toskaras pirmą kartą pristato Dieviškojo ištiesinimo principus, svarbiausias iš kurių yra glaudus žmogaus sąmonės ir kūno ryšys. Dieviškasis ištiesinimas sujungia į vieną visumą visą žmogaus esybę – kūną, sielą ir dvasią. Ir tada mes galime priimti Dievo siunčiamą gydomąją energiją.
Knygoje išsamiai paaiškinta, kas sudaro energinę kūno sistemą, kokie yra energijų tėkmės keliai ir kaip juos puoselėti bei gryninti, kad visas kūnas būtų pamaitintas ir sveikas.


 

Galų gale čia pateiktas dvasinių pratimų rinkinys, kuris padės jums patiems atlikti Dieviškojo ištiesinimo veiksmą ir palaikys jus savigydos kelionėje. 

Dieviškasis ištiesinimas pakelia žmogaus sąmonę į kosminės sąmonės lygmenį, kur ji sugeria Dievo šviesą ir Dievo tvarką, o tada stuburu nusileidžia į kūną.
Žmonės turi savyje dieviškąją tvarką, tačiau šios tvarkos reikia ieškoti ne fiziniame kūne, o žmogus sąmonėje, kuri vis dėlto dažnai būna užblokuota... Tad mūsų darbo tikslas yra išlaisvinti sąmonę ir sustiprinti žmonių dvasią, kad dieviškoji tvarka iš vidaus pasireikštų išorėje. 

Matomas ir įrodomas Dieviškasis ištiesinimas – tai unikalus šio pasaulio reiškinys... Per sekundės dalį susilygina nevienodo ilgio kojos, išsitiesina nelygūs pečiai. Tai įvyksta vieno seanso metu, ir iš patirties žinome, kad tie pokyčiai yra stabilūs. Žmonės nustemba ir klausia, kaip toks aiškiai matomas rezultatas gali būti įmanomas be jokio prisilietimo ir per tokį trumpą laiką – per sekundę... 

 

Vertė Audra Molytė

 


Stuburą ištiesina akimirksniu

Jolita Žurauskienė from Valstiečių laikraštis Magazine

 

"Daugiau nei dvidešimt metų Pjotr Elkunoviz (Piotro Elkunovičius) dvasinio gydymo centras, (Vokietija), atviras lankytojams. Nuo to laiko, kai gydomoji Piotro Elkunovičiaus energija buvo pripažinta didžiausiame pasaulyje dvasinių gydytojų kongrese Filipinuose, jis ją skleidžia visame pasaulyje. Šiemet dvasinis gydytojas pabuvojo JAV, Indijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Lietuvoje ir kt. „Iš kreivo ir šleivo – į tiesų“, – toks jo gydymo devizas.


Įtiki net skeptikai

Lietuvoje P.Elkunovičius – jau ketvirtą kartą. Čia jis lankėsi reiki meistrės Vaivos Vekerotienės dėka. „Prieš kelerius metus mano pažįstami druskininkiečiai važiavo į Vokietiją, į Piotro Elkunovičiaus dvasinio gydymo centrą. Moteris po slidinėjimo buvo patyrusi traumą – negalėjo pakelti rankos, buvo pažeistas jos stuburas. Pensinio amžiaus žmonės stebuklų nesitikėjo, bet tai, ką patyrė, pranoko visus jų lūkesčius. Grįžę į namus, jie dalijosi įspūdžiais, pasakojo, kaip nuostabiai jaučiasi, kaip pagerėjo sveikata“, – kalbėjo Vaiva.

Nors pašnekovė dešimt metų užsiima reiki (vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, padedantis žmogui dvasiškai, fiziškai tobulėti, pagerinti psichinę, emocinę ir fizinę sveikatą, – red. past. ) – dirba su energijomis, vaizdajuostėje užfiksuoti vaizdai jai buvo sunkiai suvokiami. Moteris negalėjo patikėti tuo, ką matė. Ji tikino maniusi, kad filmuotoje medžiagoje kažkas pakeista. Prieš kelerius metus norėdama pati patirti šio gydymo prasmę, Vaiva sukorė beveik du tūkstančius kilometrų ir drauge su šeimos nariais pasiekė Roto miestelį.

„Net ir patys didžiausi skeptikai, apsilankę pas Piotrą, tampa tikinčiaisiais, nes jo gydymo poveikis – akivaizdus bei įrodomas. Kai išgirdau jį kalbantį su rusakalbiais rusiškai, supratau, kad turiu galimybę jį pakviesti į Lietuvą. Nors ir turėjo labai daug darbo, dvasinis gydytojas vis dėlto sutiko atvykti į mūsų šalį“, – pirmąją pažintį su P.Elkunovičiumi prisiminė Vaiva.

Norėjo, kad žmonės būtų sveiki

Vokietijoje P.Elkunovičius gyvena tris dešimtmečius. Vyras puikiai kalba rusiškai, nes jo vaikystė prabėgo šioje šalyje. Dvasinis gydytojas daug šmaikštauja, tačiau pabrėžia, kad pokštai turi būti protingi.

Likimo pokštu P.Elkunovičius laiko įvykį, nutikusį prieš 22 metus Jeruzalėje. Lankydamasis šventose vietose, jis užrašė vienintelį norą – kad visi žmonės būtų sveiki. Šis noras buvo išgirstas. Nuo to laiko jis pradėjo visapusišką gydymą, ypač daug dėmesio skirdamas stuburui.

„Kai žmogaus stuburas tampa tiesus, jo kūnas visapusiškai sveiksta. Išnyksta visi psichiniai ir dvasiniai sutrikimai, atsiradę įvairiais jo buvimo šioje žemėje laikotarpiais, ir gydomoji jėga gali tekėti be jokių kliūčių. Sveikatos išsaugojimo ir atsinaujinimo reiškiniai žmogaus kūne vėl suaktyvėja ir išgyti jis gali net tada, kai jau būna visai praradęs viltį“, – tikino dvasinis gydytojas.

Pasak P.Elkunovičiaus, net jei stuburo slankstelis nedaug pasislenka, jis gali prispausti nugaros smegenų nervus, kurie tada siunčia klaidingus impulsus vidaus organams, ir žmogus suserga.

Gydosi net medikai

Po paskaitos, kurioje dalyvavo ir medikai, P.Elkunovičius pakvietė jauną moterį, sergančią skolioze. Ji buvo filmuojama vaizdo kamera ir fotografuojama. Moters mentės, klubai buvo išmatuoti liniuote. Viena jos mentė buvo pusantro centimetro žemiau nei kita. Klubai ir pečiai taip pat buvo nevienodame aukštyje, galva pakrypusi į dešinę pusę, viena koja net dviem centimetrais ilgesnė už kitą.

Moters buvo paprašyta atsigulti – ant jos kojų nubrėžti brūkšniai akivaizdžiai skyrėsi. Paskaitos dalyviams buvo pasiūlyta trumpesnę koją patempti, kad jos susilygintų, tačiau tai buvo veltui. Dvasinis gydytojas P.Elkunovičius, net neprisilietęs prie pacientės, akimirksniu jas sulygino.

Atsikėlusi moteris vėl buvo kruopščiai išmatuota. Kojos tapo vienodo ilgio – tą rodė ir anksčiau nubrėžti brūkšniai. Ir pečiai, ir klubai, ir mentės buvo vienodame aukštyje. Moters eisena tapo lengva, o nuotaika – puiki.

Į susitikimą su P.Elkunovičiumi atvyko daug įvairaus amžiaus žmonių. Dauguma panoro, kad jis padėtų ištiesinti stuburą. Po individualaus darbo su kiekvienu žmogumi visa informacija buvo kruopščiai suvesta į kompiuterį, padarytos nuotraukos. Visa tai P.Elkunovičiui padėjo atlikti iš Vokietijos atvykę kolegos.

Sveikata priklauso nuo tiesaus stuburo

Jau senovėje medikai pastebėjo, kad žmogaus sveikata ir jaunystė priklauso nuo stuburo. Tik tiesus stuburas tinkamai atlieka savo funkciją ir aprūpina visus organus energija. P.Elkunovičius pabrėžia, kad mes esame kosmoso dalelės, kuriose vyrauja harmonija: jei ją sugriauname, atsiranda negalavimų. Įvairios blogos žmogaus emocijos, neigiami įspūdžiai negatyviai veikia jį patį: suardo pusiausvyrą, stabdo energijos tekėjimą.

Jei norime, kad mūsų organizme vyrautų harmonija ir kad džiaugtumės puikia sveikata, turime pasistengti, kad energija vėl normaliai tekėtų. Energijos kanalai nematomi akimis. Jų žmogaus kūne yra nesuskaičiuojama gausybė, o svarbiausia energija teka stuburu.

Įvairios stuburo dalys skirtingai vibruoja ir taip į tam tikras kūno dalis siunčia energiją. Taigi, jei žmogus nori būti sveikas, jis turi ištiesinti stuburą. Kol žmonės nesupras, kad jų sveikata priklauso nuo stuburo, jiems nebus galima pasiūlyti jokių kitų gydymo būdų, nes visi jie bus beprasmiai."

 

 

Svarbi informacija: Dvasinis gydytojas nėra tradicinės medicinos gydytojas. “Dvasinis ištiesinimas” yra išskirtinai spiritualus procesas ir tai nėra gydytojo darbas klasikine prasme. Gydymas neatstoja apsilankymo pas gydytoją ir nėra nustatomos jokios diagnozės. Nors “Dvasinis ištiesinimas” padarė tūkstančiams žmonių tikrus stebuklus, dvasinis gydytojas negali duoti jokių pažadų išgydyti, kadangi savigydos jėgos kiekviename žmoguje veikia individualiai.